• DZIEŃ BABCI I DZIADKA, BAL KARNAWAŁOWY

• Dzień Babci i Dziadka to bardzo ważne święto w szkolnym kalendarzu uroczystości. Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią dziś znów mogliśmy gościć Bacie i Dziadków naszych uczniów. Zacni goście licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Obejrzeli jasełka w wykonaniu uczniów wszystkich klas, występ dzieci z klas II – III, skecz wykonaniu klasy IV, a także tańce dziewczyn z klasy IV i VIII. Jak zwykle najwięcej emocji wzbudził występ najmłodszych – dzieci z oddziału przedszkolnego.  Wszyscy szkolni artyści z wielkim przejęciem odtwarzali swoje role, a  niejednemu dziadkowi i niejednej babci ze wzruszenia zakręciła się łezka w oku. Na zakończenie wnuczęta odśpiewały głośne sto lat i wręczyły upominki. Uroczystość zakończyła się wspólnym słodkim poczęstunkiem, po którym rozpoczął się Bal Karnawałowy. Do wspólnej zabawy dołączyły także Babcie. Radosną zabawę przeploty konkursy, a także wybór króla i królowej balu.  Wspaniała atmosfera, która towarzyszyła spotkaniu, była okazją do umocnienia więzi rodzinnej i miłego spędzenia czasu. To spotkanie na długo pozostanie w naszej pamięci.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i nagrań wykonanych sprzętem otrzymanym w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

• Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotycznych Dzieci i Młodzieży Szkolnej

•

16 listopada 2022 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku odbył się  Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotycznych Dzieci i Młodzieży Szkolnej  zorganizowany przez Kuratorium Oświaty w Białymstoku.  Wzięło w nim udział  45 solistów, 12 zespołów oraz 4 chórów. Naszą szkołę reprezentowała Antonina Szkiłądź, uczennica klasy IV.   Zaprezentowała piosenkę „Dziewczyna z granatem w ręce”.   Swoim występem wyśpiewała WYRÓŻNIENIE. Gratulujemy sukcesu!

• OBIADY

• Od 1 stycznia 2023 roku wzrosła cena obiadów.

Koszt jednego obiadu ucznia  - 6,50 zł.

Koszt jednego obiadu nauczycieli - 9,60 zł.