• DNI JANOWA

• 24 lipca  2022 r. odbyły się Dni Janowa. W obchodach tego gminnego święta wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Uczennice śpiewały piosenki i zaprezentowały układ taneczny. Ich występ został nagrodzony dużymi brawami.

• ŚWIETLICA INTEGRACYJNO - EDUKACYJNA

• 11 lipca 2022 roku  w obecności przedstawicieli Starostwa Powiatowego w Sokółce, PCK, władz Gminy w Janowie i gości z Gospodarstwa Ogrodniczego Państwa Wilczewskich  została otwarta w naszej szkole Świetlica Integracyjno – Edukacyjna dla dzieci z Ukrainy i uczniów naszej szkoły. Jej głównym celem jest integracja i edukacja wszystkich uczęszczających na zajęcia dzieci.. Działalność świetlicy sfinansuje Fundacja PepsiCo, a za jej organizacją stoi Polski Czerwony Krzyż. Uczęszczające do świetlicy dzieci mają zaplanowane urozmaicone zajęcia, a także zapewnioną opiekę i wyżywienie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i nagrań wykonanych aparatem otrzymanym w ramach programu Laboratoria Przyszłości.